وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دومین المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان وزارت بهداشت در بخش آقایان در حال برگزاری است/ داوران مسابقات فوتسال این المپیاد از داوران رسمی و لیگ برتری هستند

رئیس هیات فوتبال مازندران در دومین المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان وزارت بهداشت در بخش آقایان در شهر ساری گفت: داوران مسابقات فوتسال این المپیاد از داوران رسمی و لیگ برتری هستند.

به گزارش وبدا، رئیس هیات فوتبال مازندران ضمن قدردانی از مدیران دولتی برای بها دادن به ورزش کارمندان، ورزش را عامل سلامتی و بالا رفتن راندمان کاری افراد عنوان کرد.

غلامرضا بهروان در ادامه گفت: نشاطی که از ورزش کردن در بین کارمندان به وجود می آید به خانواده آنها نیز منتقل می شود و در نتیجه خانواده ها شاداب تر و شادتر می شوند.

بهروان افزود: ورزش کردن باعث سلامتی و بالارفتن راندمان کاری هر فرد می شود و نباید از این موضوع غافل شویم.

رئیس هیات فوتبال مازندران افزود: برگزاری المپیادها باعث بالا رفتن انگیزه در بین کارمندان نیز می شود و هر فرد تلاش می کند در سال بعد بهتر از قبل حضور یابد.

وی با قدردانی از مدیران دولتی که به ورزش کارمندان بها می دهند گفت: همه داورانی که در این مسابقات بکار گرفته شدند، داوران رسمی و از داوران لیگ برتری و متخصص هستند.

برای داشتن جامعه سالم نیاز است افراد به ورزش بپردازند

براساس این گزارش، اشکان خورشیدی، داور بین المللی فوتبال نیز با بیان اینکه ورزش برای افزایش بازدهی کارمندان ضروری است گفت: برگزاری المپیادها علاوه بر سلامتی و ایجاد رقابت سالم باعث به وجود آمدن دوستی و صمیمیت در میان کارمندان می شود.
وی در مورد نقش ورزش در سلامتی هر فرد نیز گفت: برای داشتن جامعه سالم نیاز است افراد به ورزش بپردازند.
خورشیدی با اشاره به اینکه داوران فوتسال در مازندران جزء داوران برتر کشور محسوب می شوند، افزود: در این المپیاد از داوران برتر ملی و افرادی که حتی در لیگ برتر فوتسال کشور قضاوت می کنند، استفاده شده است ./227/205

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ١٤ آذر ١٣٩٦ - ١٢:٥٢ / شماره خبر: ١٦٩٧٦٤ / تعداد نمايش: 1621

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج