وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

نتایج مسابقات شنای دومین المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان وزارت بهداشت در بخش آقایان اعلام شد

شناگران دانشگاه های علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری، همدان، اهواز، مازندران، تهران و گلستان در بخش های مختلف انفرادی موفق به کسب مدال طلا شدند


نفرات و تیم های برتر مسابقات شنا در نخستین روز از رقابت های دومین المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان وزارت بهداشت در بخش آقایان مشخص شدند.

به گزارش وبدا، در روز نخست مسابقات شنا، شناگرانی از چهارمحال و بختیاری، همدان، اهواز، مازندران، تهران و گلستان در بخش های مختلف صاحب مدال طلا شدند.
در 50 متر آزاد و در رده سنی تا 30 سال، بهنام نوروزی از چهارمحال و بختیاری، سعید آزاد از اردبیل و حسین فدایی از تهران اول تا سوم شدند. در رده سنی 31 تا 40 سال، عادل حسینی از همدان، محمدعلی قربانی از بوشهر و محمد فتحی زاده از کردستان مدال های طلا، نقره و برنز را به دست آوردند. در رده سنی 41 تا 50 سال، شهیار میرخشتی از اهواز، عباس کرم نژاد از کرمان و سیدمحسن آدینه از مشهد اول تا سوم شدند و در رده سنی بالای 50 سال حسین شریفی از مازندران، عباس حلافی از همدان و مسعود نیک فرجام از چهارمحال و بختیاری اول تا سوم شدند.

در 100 متر قورباغه و در رده سنی تا 30 سال، سعید ناصری از تهران، محمد ابراهیمی از قم و محمدصادق دانایی از سمنان اول تا سوم شدند. در رده سنی 31 تا 40 سال، کامران سلیمانی از چهارمحال و بختیاری، امیر ضیایی از زنجان و فرهاد ثبوتی از مازندران مدال های طلا، نقره و برنز را به دست آوردند. در رده سنی 41 تا 50 سال نیز ابوطالب بای از گلستان، شاهرخ بیدگانی از اهواز و رضا کیان از اراک اول تا سوم شدند.
همچنین در رده سنی بالای 50 سال هم محمدرضا منقچی از تهران، سیدمجید موسوی از هرمزگان و احمد صدیقی از سمنان مدال های طلا، نقره و برنز را به دست آوردند.
در 50 متر پروانه و در رده سنی تا 30 سال، علی رضا کریمی از اهواز، بهنام نوروزی از چهارمحال و بختیاری و سیدمصطفی موسوی از اردبیل اول تا سوم شدند. در رده سنی 31 تا 40 سال، فرهاد ثبوتی از مازندران، محمد امین الماسی از هرمزگان و حسن ناصری از تهران مدال های طلا، نقره و برنز را به دست آوردند. در رده سنی 41 تا 50 سال، حمیدرضا نوروزی از چهارمحال و بختیاری، محمد نورمحمدی از مشهد و محمدرضا شجاعی از کردستان اول تا سوم شدند. همچنین در رده سنی بالای 50 سال، حسین شریفی از مازندران، عباس حلافی از همدان و مسعود نیک فرجام از چهارمحال و بختیاری مدال های طلا، نقره و برنز را به دست آوردند.
همچنین در بخش 50 متر آزاد تیمی، تیم های همدان، تهران و اردبیل به ترتیب اول تا سوم شدند.

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ١٤ آذر ١٣٩٦ - ٠٩:٥٠ / شماره خبر: ١٦٩٧٤٥ / تعداد نمايش: 1689

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج