وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

بازدید وزیر بهداشت کوبا از شبکه بهداشت شهرستان شهریار

روبرتو توماس مورالس وزیر بهداشت کوبا و دکتر علیرضا رئیسی معاون بهداشت وزارت بهداشت روز گذشته از شبکه بهداشت شهرستان شهریار بازدید کردند.

به گزارش وبدا، در این بازدید دکتر رئیسی معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن تشریح طرح تحول سلامت در حوزه بهداشت ، پیرامون 15 برنامه و 10 پروژه پشتیبان این طرح نکاتی را ارائه کرد.
در ادامه این بازدید وزیر بهداشت کوبا و معاون بهداشت وزارت بهداشت با حضور در خانه بهداشت یوسف آباد صیرفی و مرکز خدمات جامع سلامت فردوسیه شهریار نحوه ارائه خدمات بهداشتی از جمله مراقبت های اولیه مادر، کودک، واکسیناسیون ، بهداشت مدارس، خدمات دهان و دندان، بهداشت محیط و بهداشت حرفه ای، غربالگری بیماری های واگیر و غیر واگیر را مورد بازدید قرار دادند.
همچنین در این بازدید هیات کوبایی با برنامه ها و اقدامات انجام شده درخصوص جلب مشارکت های مردمی، ارتباطات بین بخشی و خدمات سفیران و داوطلبان سلامت آشنا شدند.
گفتنی است در این بازدید که هم زمان با هفته اطلاع رسانی ایدز برگزار شد، وزیر بهداشت کوبا و هیأت همراه از نمایشگاهی که به همین مناسبت و به منظور آموزش و اطلاع رسانی در خصوص بیماری ایدز به مراجعین برپا شده بود، نیز بازدید کردند.

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ١٤ آذر ١٣٩٦ - ٠٨:٤٨ / شماره خبر: ١٦٩٧٤٢ / تعداد نمايش: 1361

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج