وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

معاون برنامه ریزی راهبردی و هماهنگی وزارت بهداشت:

دانشگاه های علوم پزشکی، مشارکت حداکثری در تدوین برنامه عملیاتی سال ۹۷ داشته باشند

دکتر علی اکبر حق دوست در جلسه ویدئوکنفرانس قائم مقام و مدیران برنامه ریزی دانشگاه های علوم پزشکی و مدیران پایش معاونت های وزارت بهداشت گفت: امروز در کشور ما به علت حجم کارهای مختلف، در امر برنامه ریزی کمتر پیشرفت داشتیم و در سطح مدیریت های کشور نیز به امر برنامه ریزی، کمتر توجه شده است.

وی خطاب به مدیران برنامه ریزی تصریح کرد: یافته ها و دستاوردها را تبدیل به مقاله کنید تا قابل دسترسی باشد و ایده های اساسی و کابردی را نشر دهید تا در مسیر عملیاتی شدن قرار بگیرند.

معاون برنامه ریزی راهبردی و هماهنگی وزارت بهداشت اظهار کرد: ما باید در برنامه ریزی عملیاتی، علم و عمل را متصل کنیم.

وی افزود: برخی تجربیات قابل انتقال است و در برنامه ریزی باید هدفگذاری شود.
دکتر حقدوست بیان کرد: امروز در مسیر برنامه ریزی، گفتمان غالب ما آسیب دیده و مدیریت جلسات ما بدون برنامه ریزی برگزار می شود و روند عملیاتی شدن ندارد.

وی خاطرنشان کرد: نظم و انضباط در برنامه ریزی بسیار مهم است و باید این گفتمان عملیاتی شود.

معاون برنامه ریزی راهبردی و هماهنگی وزارت بهداشت با اشاره به اجرای برنامه عملیاتی در سطح دانشگاه های علوم پزشکی خاطرنشان کرد: روسای دانشگاه های علوم پزشکی باید در حوزه برنامه ریزی اهتمام ویژه ای به خرج دهند.

وی تاکید کرد: قائم مقام و مدیران برنامه ریزی دانشگاه های علوم پزشکی مشارکت حداکثری در تدوین برنامه عملیاتی سال ۹۷ داشته باشند.

گفتنی است در ادامه این جلسه برخی از قائم مقام برنامه ریزی دانشگاه های علوم پزشکی در خصوص اجرای برنامه عملیاتی 97 مطالبی را بیان کردند.

نسخه چاپي ارسال به دوست

دوشنبه ١٣ آذر ١٣٩٦ - ١٥:٠٥ / شماره خبر: ١٦٩٧٢٧ / تعداد نمايش: 1850

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج