وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

وزیربهداشت در جمع مردم لوجلی در خراسان شمالی :

در حوزه بهداشت و درمان، در انجام وظایف، کوتاهی نمی کنیم/ کاروان نورآوران سلامت، 3 هزار روز در نقاط محروم کشور حضور داشته استوزیر بهداشت گفت: در حوزه بهداشت و درمان هرکاری از دستمان بربیاید، کوتاهی نمی کنیم و در دولت دوازدهم با همکاری سایر ارگانها و نهادها، بیش از دوره قبل انجام وظیفه خواهیم کرد.

به گزارش وبدا، دکتر سید حسن هاشمی، در محل استقرار بنیاد خیریه نورآوران سلامت در جمع مردم لوجلی در خراسان شمالی گفت: پزشکان، دندانپزشکان، چشم پزشکان و پرستارانی که در کاروان های خیریه حضور دارند به صورت رایگان به مردم ارائه خدمت می کنند و همچنین وسایل و تجهیزاتی که درخدمت محرومین است همگی رایگان است و اقدامات و فعالیتهای این بنیاد با دولت ارتباطی ندارد، درست است که وزیر بهداشت هستم، اما این اقدام ربطی به مسئولیت ما ندارد و کمکی از دولت گرفته نمی شود و مربوط به امروز نیست، چراکه سال های سال این خدمات ارائه می شود.

وزیربهداشت گفت: این کاروان بالغ بر سه هزار روز در نقاط محروم کشور بوده است و درعین حال 17 هزار عینک رایگان توزیع و دندان های بسیاری ترمیم و تعداد زیادی جراحی چشم انجام شده است.

دکتر هاشمی گفت: در حوزه بهداشت و درمان، در انجام وظایف، کوتاهی نمی کنیم و در دولت دوازدهم با همکاری سایر ارگانها و نهادها بیش از دوره قبل انجام وظیفه خواهیم کرد.

کاروان نورآوران سلامت در شهر لوجلی در فاصله ۳۰ کیلومتری شمال غربی شهر شیروان در استان خراسان شمالی مستقر است./207

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ١٨ شهريور ١٣٩٦ - ٠٧:٠٩ / شماره خبر: ١٦٥٩٤٢ / تعداد نمايش: 2636

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج