وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

سرپرست سازمان اورژانس کشور خبر داد:

وقوع 61 حادثه ویژه طی 24 ساعت گذشته/ 451 نفر در این حوادث مصدوم و 14 نفر فوت کردند / 26 مورد از حوادث، ترافیکی و 35 مورد، حوادث غیرترافیکی بوده اند / مراجعه 58 بیمار در جنوب شرق کشور به مراکز درمانی به دلیل پدیده بادهای 120 روزه در این مناطقدکتر کولیوند گفت: طی 24 ساعت گذشته در مجموع 61 حادثه ویژه در سامانه (EOC) مرکز هدایت عملیات بحران ثبت شد که بر اثر این حوادث 451 نفر مصدوم و 14 نفر فوت کردند.

به گزارش وبدا، دکتر پیرحسین کولیوند سرپرست سازمان اورژانس کشور با اعلام این خبر افزود: در روز گذشته به علت بارندگی ،بعضی از نقاط کشور دچار آبگرفتگی معابر یا طغیان رودخانه های فصلی شد که شاخص ترین مناطق در شهرستان ایرانشهر بود .

وی در ادامه افزود: همچنین طی روز گذشته در منطقه جنوب شرق کشور به دلیل وقوع بادهای 120 روزه در شهرستانهای زابل-زهک-هیرمند-نیمروز و هامون 58 نفر بیمار ناشی از این پدیده به مراکز درمانی مراجعه کردند که 46 نفر درمان سرپایی و 12 نفر بستری شد.

دکتر کولیوند گفت: از مجموع 61 حادثه در 24 ساعت گذشته ، 26 مورد حوادث ترافیکی و 35 مورد حوادث غیرترافیکی بودند.

وی افزود: بیشترین تعداد مصدومین در حوادث ویژه ثبت شده مربوط به حادثه ترافیکی (L90 -کامیون) در محور درگز قوچان – بود که در این حادثه 4 دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند و 18 مصدوم حادثه را به مراکز درمانی منتقل کردند .

دکتر کولیوند در پایان بالاترین تعداد فوت حوادث 24 گذشته را مربوط به حادثه ترافیکی در محور ماهشهر، آزاد راه خلیج فارس عنوان کرد./205

 

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ٢٤ تير ١٣٩٦ - ١٠:٠٥ / شماره خبر: ١٦٣٣٢١ / تعداد نمايش: 1751

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج