وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

با حضور معاون برنامه ریزی هماهنگی حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت برگزار شد؛

نشست ارزیابی و پایش عملکرد دانشگاه علوم پزشکی لرستان


نشست ارزیابی و پایش عملکرد دانشگاه علوم پزشکی لرستان با حضور معاون برنامه ریزی هماهنگی حقوقی و امور مجلس ، مديركل بازرسي ارزيابي و رسيدگي به شكايات وزارت بهداشت و رييس و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی لرستان برگزار شد.

به گزارش وبدا، مهندس طاهر موهبتي معاون برنامه ریزی هماهنگی حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت در اين نشست ضمن قدرداني از تلاش های حوزه سلامت در دولت یازدهم به برنامه ی عملیاتی شکل گرفته از سوی وزارت بهداشت اشاره کرد و افزود: اجرای برنامه های حوزه های مختلف هر دانشگاه را در قالب برنامه عملیاتی زمینه یکپارچگی، وحدت و پیشبرد بهتر اهداف مورد نظر دانشگاهها می شود.

معاون برنامه ریزی هماهنگی حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت تاکید کرد: نشست های ارزیابی عملکرد موجب رشد و تعالی دانشگاه ها در مسیر خدمات رسانی بهتر خواهد بود.

در ادامه علی عادل عابدی نژاد معاون مدیرکل برنامه ریزی معاونت برنامه ریزی هماهنگی حقوقی و امور مجلس، گزارشي از عملکرد دانشگاه علوم پزشکی لرستان را در برنامه خود اظهاری در سال گذشته و سه ماهه اول سالجاری را ارائه داد.

در ابتدای این نشست دکتر ساکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان ضمن خیر مقدم به معاون وزیر و هیأت همراه، برگزاری این چنین نشست های بررسی عملکرد را مثبت قلمداد کرده و ابراز امیدواری کرد با برگزاری این قبیل نشست ها و مشخص شدن نقاط ضعف و قوت، دانشگاه علوم پزشکی لرستان در مسیر نیل به اهداف والای خود که همانا تأمین و ارتقا سلامت آحاد مردم جامعه است، قرار گیرد.

دکتر ساکی همچنین گزارشی از مهم ترین دستاوردهای دانشگاه لرستان به ویژه در حوزه زیرساختی، درمانی، خیرین سلامت و موانع و مشکلات موجود را ارائه کرد.

در ادامه معاونین و اعضای رئیسه دانشگاه علوم پزشکی لرستان مسایل و مشکلات خود در مسیر اجرای برنامه عملیاتی بیان کردند.

یادآور می شود در حاشیه نشست امروز، نمایندگان معاونت های وزارت بهداشت به پایش میدانی معاونت ها و مراکز دانشگاه های علوم پزشکی لرستان پرداختند.

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٢١ تير ١٣٩٦ - ١٥:٠٨ / شماره خبر: ١٦٣٢٧١ / تعداد نمايش: 1536

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج