وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

به مناسبت فرارسیدن نوروز96:

سخنگوی وزارت بهداشت طی پیامی فرارسیدن نوروز 96 را به رسانه ها تبریک گفت

دکتر حریرچی طی پیامی فرارسیدن نوروز 96را به خبرنگاران و مدیران رسانه های گروهی    تبریک گفت.
به گزارش وبدا، دکتر ایرج حریرچی، قائم مقام و معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در این پیام نوروزی، همراهی و همدلی اصحاب رسانه، در تبیین جایگاه سلامت در توسعه پایدار کشور را اثربخش خواند و از رسانه ها خواست که آگاهی بخشی شان در جهت کمک به سلامت مردم کشور باشد.
 
متن این پیام به شرح زیر است:
 
به نام یگانه هستی بخش
برگی دیگر از درخت زمان بر زمین می‌افتد و سالی دیگر می‌گذرد؛ نسیم، نوید میلاد سالی نو را به ارمغان می‌آورد تا غرق در جلوه‌های بی بدیل بهاری، شاهد دگرگونی تمام نمای جهان و رحمت الهی باشیم.
فرا رسیدن نوروز باستانی بهانه‌ای شد تا بار دیگر از یک سال تلاش بی وقفه و همت والای شما خبرنگاران و مدیران رسانه های گروهی در انعکاس خبرها و رویدادهای حوزه سلامت، سپاسگزاری کنم. به یقین همراهی و همدلی شما دوستان، نقشی ارزنده در تبیین جایگاه سلامت در توسعه پایدار کشور و حفظ این حوزه به عنوان یکی از نخستین اولویت‌های دولت یازدهم داشته و امیدواریم استمرار این تلاش ها گامی به سوی کمک به سلامت مردم کشورمان باشد.
سال نو و تولد دوباره طبیعت را به شما فرهيختگان عرصه اطلاع رساني و خانواده محترم‌تان تبریک عرض کرده، از درگاه ایزد منّان برای‌تان مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور، نشاط و آگاهی بخشی را مسئلت می نمایم.
 
روزهای‌تان بهاری و بهارتان جاودانه باد
دكترایرج حریرچی
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

نسخه چاپي ارسال به دوست

جمعه ٢٧ اسفند ١٣٩٥ - ١٠:٤٨ / شماره خبر: ١٥٩٠٩٥ / تعداد نمايش: 4231

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج