وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

ابراز نگرانی وزیر بهداشت از حوادث چهارشنبه آخر سال؛

حادثه در کمین است / حیف است که خاطرات دل انگیز آخر سال را تبدیل به عزا و حسرت کنیم/ پدران و مادران از فرزندان و جوانان نیز از خودشان مراقبت کنند

 دکتر هاشمی در مورد حوادث چهارشنبه آخر سال  گفت: حتما حادثه در کمین است و حیف است که روزهای پایانی سال که خاطرات دل انگیز و خوشی را می توان از آن داشت را تبدیل به عزا و حسرت کنیم.

 

به گزارش وبدا، دکتر سید حسن هاشمی امشب در حاشیه افتتاح مرکز تشخیص و درمان سرطان استان خراسان شمالی در بیمارستان امام علی(ع) بجنورد، ضمن ابراز نگرانی از حوادث چهارشنبه آخر سال، گفت: پدران و مادران از فرزندان و جوانان نیز از خودشان مراقبت کنند . در طول دو هفته گذشته شاهد بودیم که در برخی از استانهای، چندین نفر جان خود را از دست دادند و تعدادی از خانه ها تخریب شد و برخی افراد هم چشم، دست و پای خود را از دست دادند.

دکتر هاشمی یادآور شد: دو روز پیش در یک مرکز توانبخشی حضور پیدا کردم که تمام بیماران آن جوان و با چهره هایی بسیار زیبا بودند اما همه آنها فقط به خاطر غفلت تا پایان عمر خود، ویلچرنشین بودند زیرا یا تصادف کرده و یا با حرکات نادرست ورزشی، دچار قطع نخاع شده بودند.

 

وزیر بهداشت ادامه داد: در زمان طبابت در حوزه چشم پزشکی، تعداد زیادی بیمار در شب چهارشنبه آخر سال داشتم که چشم آنها را تخلیه کردم، برخی از آنها نابینا شدند و برخی دیگر پیوند شدند که زندگی ناقصی را خواهند داشت. حتما حادثه در کمین است و حیف است که روزهای پایانی سال که خاطرات دل انگیز و خوشی را می توان از آن داشت را تبدیل به عزا و حسرت کنیم.

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٢٤ اسفند ١٣٩٥ - ٢١:٤٣ / شماره خبر: ١٥٨٩٩٦ / تعداد نمايش: 3228

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج