وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت تاکید کرد؛

نظام برنامه ریزی تدوین شده، در سال آینده کامل تر انجام و نهادینه شود

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت گفت: موضوع برنامه ریزی را باید جزء وظایف خودمان بدانیم و کارها را با برنامه بیشتری پیش ببریم.

به گزارش وبدا، دکتر سیدعلی صدرالسادات، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت در جریان آخرین جلسه شورای مدیران و مشاورین معاونت توسعه در سال ۹۵ ضمن تبریک پیشاپیش عید نوروز ، به بخشی از فعالیت های انجام شده در سال ۹۵ اشاره کرد و گفت: طی سالی که گذشت توانستیم برای نخستین بار تندیس سه ستاره جایزه ملی تعالی آموزش و توسعه را در چهارمین کنفرانس ملی آموزش و توسعه سرمایه انسانی کسب کنیم. همچنین در هفتمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران تندیس بلورین جایزه ملی مدیریت مالی ایران برای نخستین بار به وزارت بهداشت اعطا شد در حالیکه رقبای دیگر وزارت بهداشت بانک ها بودند.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت در ادامه به نظام برنامه ریزی که در این معاونت تشکیل شده است تاکید کرد و افزود: در سال آینده این نظام برنامه ریزی را کاملتر انجام خواهیم داد و امیدواریم این موضوع به طور کامل نهادینه شود. همچنین باید بتوانیم موضوع برنامه ریزی را جزء وظایف خودمان بدانیم و کارها را با برنامه بیشتری پیش ببریم.

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٢٤ اسفند ١٣٩٥ - ١٢:٠٠ / شماره خبر: ١٥٨٩٦٧ / تعداد نمايش: 2432

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج