وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

ابقای دکتر حمید اکبری به عنوان مشاور معاون آموزشی وزارت بهداشت در کلیه امور حوزه معاونت آموزشی

 
معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر حمید اکبری را در سمت مشاور این معاونت در کلیه امور حوزه معاونت آموزشی ابقا کرد.
 
به گزارش وبدا، متن این حکم به شرح زیر است:
 
جناب آقای دکتر حمید اکبری
دانشیار محترم دانشگاه علوم پزشکی تهران
 
همانطور که مستحضرید تربیت نیروی انسانی با دانش و مهارت و مطابق با استانداردهای بین المللی و در راستای پاسخگویی به نیازهای جامعه از جمله اولویت هایی است که مکررا در اسناد بالادستی و توسط مسئولین کشور مورد تاکید قرار گرفته است. بر این اساس و به منظور ارتقای پاسخگویی حوزه آموزش، برنامه های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی به عنوان نقشه راه توسعه آموزش عالی سلامت تدوین شده و با همکاری دست اندرکاران این حوزه در دست اجرا می باشد. 
بدون شک ارتقای آموزش علوم پزشکی کشور با برنامه ای روشن و در راستای تامین نیروی انسانی حوزه سلامت باتوجه به نیازهای بومی استان های مختلف یکی از زیرساخت های مهم در ارتقای نظام سلامت کشور می باشد. لذا در شرایطی که برنامه های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی بسترهای لازم برای حرکت به این سمت را فراهم نموده است، ضروری است تا با همکاری تمامی دست اندرکاران آموزش علوم پزشکی کشور در اجرای این برنامه ها گام برداریم. 
ضمن تقدیر از تلاش های حضرتعالی به عنوان سرپرست مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت، مقتضی است تا کماکان به عنوان مشاور اینجانب کلیه امور حوزه معاونت آموزشی را پیگیری و همچنان مکاتبات را از طرف اینجانب امضا فرمائید. 
توفیق جنابعالی را در اعتلای نظام آموزش عالی سلامت از خداوند متعال خواستارم.

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٢٠ شهريور ١٣٩٧ - ١٠:١٠ / شماره خبر: ١٨٠٩٨٩ / تعداد نمايش: 2218

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج