وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دبیر علمی جشنواره تجارب موفق بیمارستانی در مدیریت منابع و مصارف اعلام كرد:

تمديد ثبت نام در سامانه جشنواره تجارب موفق بیمارستانی تا ٢٠ مردادماه

دبیر علمی جشنواره تجارب موفق بیمارستانی در مدیریت منابع و مصارف گفت: با توجه به استقبال خوب و چشمگیر بیمارستان های سراسر کشور از جشنواره تجارب موفق بیمارستانی در مدیریت منابع و مصارف ، مهلت ثبت تجارب تا پایان  روز شنبه 20 مرداد ماه تمدید شد.


به گزارش وبدا، دکتر عباس علیپور، با اعلام اين مطلب گفت: از ششم مرداد ماه  تا امروز  515 تجربه در سامانه  جشنواره تجارب موفق بیمارستانی ثبت شده است که با توجه به استقبال خوب و چشمگیر بیمارستان ها و دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور مهلت ثبت تجارب تا تاریخ 20 مرداد ماه تمدید شد.

وي افزود: از دانشگاهها انتظار می رود تا تاریخ مذکور نسبت به تايید مطالب ارسالی از سوی بیمارستانها اقدام كنند. بدیهی است تنها تجاربی در فرآیند داوری و شرکت در مرحله نهائی جشنواره قرار می گیرند که تجاربشان تا تاریخ 20/5/1397 توسط دانشگاهها تائید شده باشد.

دبیر علمی جشنواره تجارب موفق بیمارستانی در مدیریت منابع و مصارف تصريح كرد: جشنواره تجارب موفق بیمارستانی در مدیریت منابع و مصارف با هدف اشتراک گذاری تجارب و معرفی به سایر نهادها، 10 شهریور ماه امسال برگزار می شود. هدف اصلی این جشنواره ثبت تجارب ارزشمند بیمارستان ها است که به عنوان نقطه شروعی برای بهره گیری از فعالیت ها و تجربیات تمامی بیمارستان ها آغاز به کار نموده است./٢٠٧

نسخه چاپي ارسال به دوست

دوشنبه ١٥ مرداد ١٣٩٧ - ٢٠:٥٨ / شماره خبر: ١٧٩٦٢٤ / تعداد نمايش: 2171

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج