وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

معاون فنی دومین المپیاد فرهنگی ورزشی کارمندان وزارت بهداشت خبر داد:

رقابت 58 تیم فوتسال با حضور 30 داور ملی و چهار ناظر فدراسیون فوتبال

معاون فنی دومین المپیاد فرهنگی ورزشی کارمندان وزارت بهداشت گفت: تلاش می کنیم مسابقات با کمترین نقص و ایراد برگزار شود.
به گزارش وبدا، رحمت عزیزی, معاون فنی دومین المپیاد فرهنگی ورزشی کارمندان وزارت بهداشت با اشاره به اینکه 30 داور ملی و درجه یک از استان های مازندران، گلستان و تهران قضاوت بازی های فوتسال را بر عهده دارند، افزود: 58 تیم از دانشگاه ها و سازمان های تابعه وزارت بهداشت در 10 گروه چهار تیمی و شش گروه سه تیمی از صبح 13 آذر رقابت خود را آغاز کرده اند. چهار ناظر فدراسیون فوتبال نیز مسئولیت نظارت در امر برگزاری و داوری مسابقات را عهده دار هستند.

وی با اشاره به اینکه 40 نفر در کادر فنی و داوری مسابقات شنا حضور داشتند، افزود: مسابقات شنا با حضور 28 دانشگاه و سازمان تابعه وزارت بهداشت در روزهای 13 و 14 آذر برگزار شد و در نهایت نفرات و تیم های برتر مشخص شدند.

معاون فنی دومین المپیاد فرهنگی ورزشی کارمندان وزارت بهداشت با اشاره به حضور 37 دانشگاه و سازمان تابعه در مسابقات دارت افزود: 34 تیم به صورت کامل و در هشت گروه در این مسابقات به رقابت پرداختند. 18 داور نیز از استان های مازندران و گلستان برای قضاوت مسابقات دارت حضور داشتند.

عزیزی در مورد رشته های ورزشی دیگر المپیاد گفت: 26 تیم شطرنج و 48 تیم والیبال در تاریخ 16 آذر و 48 تیم تنیس روی میز در تاریخ 18 آذر در محل برگزاری المپیاد پذیرش خواهند شد.

وی با اشاره به اینکه تا عصر روز 14 آذر به دو مورد از اعتراضات تیم های مختلف در المپیاد رسیدگی شده است، اظهار داشت: هر شب جلسه هماهنگی با سرپرستان فنی مسابقات مختلف برگزار می گردد تا مسابقات در روزهای آینده با کمترین نقص برگزار شود.

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ١٥ آذر ١٣٩٦ - ٢١:١٩ / شماره خبر: ١٦٩٨١٩ / تعداد نمايش: 2249

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج